Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Brak przełączenia na starą wersję strony

28536518
2022-12-13
10:53
Brak przełączenia na starą wersję strony
Nie pokazuje mi się opcja przełączenia na starą wersję strony. Czy to chwilowe. Była chyba łatwiejsza w korzystaniu niż obecna.
sryczkowska
2022-12-13
14:12
Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość. Stary panel lektora jest dostępny cały czas (w dolnym prawym rogu opcja przełączenia się) lecz w niedalekiej przyszłości będzie on wyłączony. Bardzo proszę korzystać z nowego panelu gdyż stary nie jest w tym momencie już aktualizowany. Zapraszam do oglądania poprzednich webinariów aby zapoznać się z nowym panelem lektora.
Proszę zobaczyć:
NOWY PANEL - tutoriale dla lektorów https://www.youtube.com/playlist?list=PLFCSMqLFxxL63l5DD2LzXQJE89mk5Qap2

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.