Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

dostęp do czytaj

janieszka
janieszka
2022-04-23
13:58
dostęp do czytaj
Dzień dobry,
Mam pytanie dlaczego nie mam dostępu do serii Czytaj? wprowadziłam kod z książki kiedy kupiłam dwie części ale teraz nie mogę korzystać z elektronicznych wersji ani audio - kiedy wpisuje kod jeszcze raz mam komunikat, że już był wykorzystany. czy był jakiś limit czasowy?

Bardzo dziękuję
Agnieszka
astryczek
2022-04-25
09:08
Pani Agnieszko,


aktywacja kodu z książek z serii Czytaj daje dostęp jedynie do nagrań z tej książki. Aby móc korzystać z e-coursebooka konieczne jest kupienie go w naszym sklepie.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.