Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

dostęp do podręcznika online

grazyna.kubarsk
2023-02-08
15:52
dostęp do podręcznika online
Dzień dobry! W roku 2020 zakupiłam komplet książek "Krok po kroku junior". Uczę z nich polskiego moją chrześnicę. Dziewczynka mieszka w Niemczech, ale bardzo chciałaby umieć porozumiewać się po polsku. Niestety miałyśmy rok przerwy. Po powrocie do zajęć okazało się, że wersja interaktywna mojego podręcznika już nie działa. Czy muszę ponownie wykupić dostęp do książek? To bardzo rozczarowujące :(
astryczek
2023-02-09
09:50
Pani Grażyno,

na swoim koncie nadal ma Pani dostęp do podręcznika POLSKI krok po kroku Junior 1 oraz Zeszyt Ćwiczeń Junior 1.
Znajdzie je Pani w zakładce biblioteka - e-coursebooki. Może też Pani skorzystać z poniższych linków:
https://e-polish.eu/ecoursebook/kurs/JUN1/1-2
https://e-polish.eu/ecoursebook/kurs/ZCJ1/1-2

oprócz tego ma Pani także dostęp do e-coursebooka POLSKI krok po kroku 1: https://e-polish.eu/ecoursebook/kurs/PKPK1/1-2
oraz POLSKI krok po kroku 2: https://e-polish.eu/ecoursebook/kurs/PKPK2/1-2

Ważność stracił Pani abonament. Jego termin upłynął 22.11.2021. Jednak mimo braku ważnego abonamentu nadal może Pani korzystać z wymienionych wyżej e-coursebooków.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
grazyna.kubarsk
2023-02-13
19:34
Dziękuję! Znalazłam. Może źle szukałam, lub zmienił się dostęp na platformie. Jak próbowałam wejść w treści ścieżką, którą znałam, wyskakiwało żądanie kodu (mimo zalogowania). W każdym razie dostęp jest i nie muszę szukać innych rozwiązań. Dziękuję za wskazówki.
Pozdrawia GK
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.