Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

dostęp do podręcznika online

grazyna.kubarsk
2023-02-08
15:52
dostęp do podręcznika online
Dzień dobry! W roku 2020 zakupiłam komplet książek "Krok po kroku junior". Uczę z nich polskiego moją chrześnicę. Dziewczynka mieszka w Niemczech, ale bardzo chciałaby umieć porozumiewać się po polsku. Niestety miałyśmy rok przerwy. Po powrocie do zajęć okazało się, że wersja interaktywna mojego podręcznika już nie działa. Czy muszę ponownie wykupić dostęp do książek? To bardzo rozczarowujące :(
astryczek
2023-02-09
09:50
Pani Grażyno,

na swoim koncie nadal ma Pani dostęp do podręcznika POLSKI krok po kroku Junior 1 oraz Zeszyt Ćwiczeń Junior 1.
Znajdzie je Pani w zakładce biblioteka - e-coursebooki. Może też Pani skorzystać z poniższych linków:
https://e-polish.eu/ecoursebook/kurs/JUN1/1-2
https://e-polish.eu/ecoursebook/kurs/ZCJ1/1-2

oprócz tego ma Pani także dostęp do e-coursebooka POLSKI krok po kroku 1: https://e-polish.eu/ecoursebook/kurs/PKPK1/1-2
oraz POLSKI krok po kroku 2: https://e-polish.eu/ecoursebook/kurs/PKPK2/1-2

Ważność stracił Pani abonament. Jego termin upłynął 22.11.2021. Jednak mimo braku ważnego abonamentu nadal może Pani korzystać z wymienionych wyżej e-coursebooków.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Anna Stryczek
anna.stryczek@glossa.pl
grazyna.kubarsk
2023-02-13
19:34
Dziękuję! Znalazłam. Może źle szukałam, lub zmienił się dostęp na platformie. Jak próbowałam wejść w treści ścieżką, którą znałam, wyskakiwało żądanie kodu (mimo zalogowania). W każdym razie dostęp jest i nie muszę szukać innych rozwiązań. Dziękuję za wskazówki.
Pozdrawia GK
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.