Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

e-maile studentów

l_grafinska
l_grafinska
2022-01-29
09:00
e-maile studentów
Dzień dobry, w starej wersji mogłam widzieć adresy e-mail moich uczniów w zakładce Studenci. W nowej nie mogę je nigdzie zobaczyć...
lektor.teresa
lektor.teresa
2022-01-31
11:15
Pani Lilio,
dziękuję za przesłane zapytanie. System działa tak, że wyświetla adres mailowy dopóki student się jeszcze nie zarejestrował. Kiedy już założy konto (lub zaakceptuje zaproszenie lektora do grupy - co jest jednoznaczne z założeniem konta) i wpisze w pole imię i nazwisko dane to właśnie one są wyświetlane już potem. Dokładnie tak samo działało to w starej wersji. Przekażę dalej taką sugestię do rozpatrzenia aby adresy mailowe były widoczne (tylko tych studentów, których lektor sam zaprosił).
Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowsdka-Blasi
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.