Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

gra online

mayer77
2023-02-09
12:26
gra online
Dzień dobry,
jak uruchomić grę T2_16A ? Mam ją dodaną do schowka i do biurka, ale po kliknięciu widzę tylko zdania, jak w papierowej wersji. Chodzi mi o to, żeby to była taka gra jak ćwiczenia z podręcznika np. 116A5 lub webizz 116A7_3, żeby można było wyświetlać grę i działać na ekranie?
Dziękuję serdecznie za odpowiedź.
Ania
sryczkowska
2023-02-13
10:32
Dzień dobry,

gra T2_16A nie jest grą planszową/interaktywną, którą można uruchomić na platformie w Wirtualnej sali lekcyjnej. W wiadomości email prześlę Pani instrukcję do tej gry.

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Admin
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.