Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Hanna

PannaHanna
PannaHanna
2024-06-15
12:01
Hanna
Dzień dobry!
Czy jest jakaś opcja na zwiększenie swojej liczby uczniów? Można się jakoś dodatkowo wypromować?
sryczkowska
sryczkowska
2024-06-19
07:24
Dzień dobry,

dziękuję za przesłaną wiadomość.

Nauczyciel, który chce ogłosić się w bazie nauczycieli przede wszystkim powinien skupić się na stworzeniu dobrego opisu profilu swojej osoby. Z naszych obserwacji wynika, że aby stworzyć profesjonalny profil nauczyciela języka polskiego, który przyciągnie studentów, warto uwzględnić kilka kluczowych elementów:
- niezbyt długi opis (krótko i rzeczowo w każdym z nagłówków)
- pisanie spersonalizowane do danej grupy docelowej
- pisanie czego student się nauczy, co zyska na lekcjach
- podejście marketingowe w tworzeniu opisu profilu bardzo się przydaje

Z pewnością ilość wolnych terminów w harmonogramie, czyli dyspozycyjność ma tu duże znaczenie. Warto też już mieć na swoim koncie przeprowadzone lekcje online na platformie (studenci widzą te liczby) - liczba większa niż ''0'' będzie zachęcać. W tym momencie jest Pani w trakcie wersji demonstracyjnej i posiada Pani pakiet darmowych lekcji do przeprowadzenia. Zachęcam do testowania naszej Wirtualnej Sali Lekcyjnej.

Na koniec dodam, że my jako szkoła SJO GLOSSA oraz platforma e-polish.eu promujemy naszą bazę lektorów na szkoleniach, webinariach i w social mediach.
Co więcej, jeśli nasi lektorzy nie mają dyspozycyjności dla studentów, którzy się do nas zgłaszają to zawsze odsyłamy ich do tej bazy.
Zatem my promujemy bazę nauczycieli a lektor promuje sam siebie.

Powodzenia!


Mam nadzieję, że moja wiadomość okaże się pomocna. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.