Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

jak dodać studentów i grupę?

malgorzata_stankiewiczlaskowska
2020-03-17
10:17
jak dodać studentów i grupę?
Dzień dobry, mam konto, jestem lektorką i chciałabym załozyc grupę i dodac swoich studentów żebym mogła z nimi robić ćwiczenia interaktywne? Poproszę o instrukcję , jak to zrobic. Studenci maja swoje książki, więc mogą sie też załozyć konto. Dziekuję za odpowiedz. Małgorzata
sryczkowska
2020-03-18
08:54
Pani Małgorzato,

dziękuję za wiadomość. Prześlę Pani taką instrukcję drogą mailową.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
czajkosia
2020-03-18
10:46
Dzień dobry, również jestem lektorką i ciągle uczę z serii Krok po kroku, korzystam z materiałów z e-polish, mam wszystkie książki, gry , chodzę na warsztaty, a moi uczniowie mają podręczniki i ćwiczenia. Teraz bardzo przydałaby mi się możliwość utworzenia grup moich studentów/uczniów, aby mogli robić samodzielnie ćwiczenia i mieć je sprawdzane. Jeśli mogę prosić o instrukcję, jak to zrobić, bardzo proszę o jej przesłanie na mój adres: dorotazagajska@gmail.com
Z lektorskim pozdrowieniem Dorota Zagajska
Ekledzik
2020-03-19
13:39
Ja też bardzo proszę o taką informację na adres: emilia.kledzik@gmail.com. Pozdrowienia!
asiawdowiak.aw
2020-03-19
13:54
Ja również poproszę instrukcję asiawdowiak.aw@gmail.com
Czy taka funkcja jest dodatkowo płatna dla posiadaczy książek?
teresa_tomczyk
2020-03-19
20:14
Ja tez poproszę o przesłanie instrukcji.
izabelawieczor
2020-03-19
21:05
Poproszę instrukcję na email: iza.wieczorek6@o2.pl
sryczkowska
2020-03-20
10:11
Szanowne Panie,

informuję, że wszystkim Paniom wysłałam maila z instrukcją.

Jak najbardziej lektor może wykorzystać naszą platformę do pracy zdalnej z uczniami. Platforma e-polish.eu umożliwia (w ramach abonamentu - więc nie jest to dodatkowo płatne) lektorom zadawanie prac domowych czy testów do rozwiązania studentom online. Ważne aby zarówno lektor jak i student, z którym chcemy pracować, mieli konto na platformie. Rejestracja dla studenta jest bezpłatna - nie pociąga ona za sobą konieczności zakupu usług lub produktów .

Na marginesie dodam, że każdy użytkownik w momencie rejestracji uzyskuje 14 dni bezpłatnej wersji demonstracyjnej do 3 kursów online w wersji pełnej (POLSKI krok po kroku 1, POLSKI krok po kroku 2 i POLSKI krok po kroku - junior). Dodatkowo, jeżeli studenci mają nasze podręczniki lub zeszyty ćwiczeń to mogą aktywować kod z książek na swoje konto co sprawi, że będą mieć nielimitowany dostęp do elektronicznej wersji tejże książki. Kod znajduje się w kieszonce z płytą CD. Warto o tym poinformować swoich studentów.

Wracając do tematu, kiedy już każdy student ma swoje konto to lektor może wysyłać studentom testy/zadania domowe w formie elektronicznej. Wcześniej należy utworzyć grupę i ''zaprosić'' do niej studentów. Każdy student musi zaakceptować zaproszenie do grupy, które platforma wysyła do studentów automatycznie (poprzez wiadomość e-mail). Po akceptacji, można rozpocząć pracę online ze studentami. Student wykonując zadania, od razu widzi wynik swojej pracy (nie dotyczy to zadań otwartych, które musi sprawdzić lektor). Podobnie lektor - otrzymuje wyniki pracy studenta, ma także podgląd do szczegółowych odpowiedzi.

Lektor może wykorzystać swoje własne materiały lub nasze gotowe - dostępne na e-polish.eu. Pod tym linkiem można znaleźć filmiki instruktażowe dla lektorów: https://www.youtube.com/channel/UCelakMrUKiu8xSNtpuBZygg/playlists A w tym tutorialu jest sporo informacji na temat samego zadawania testów/zadań online https://www.youtube.com/watch?v=suPyh_eYkjc&list=PLFCSMqLFxxL46sxSbt67Ckz7CFZZEX6n8&index=3

Proszę zapoznać się w wolnej chwili.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia Ryczkowska-Blasi - specjalista ds. obsługi klienta
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
gabikaz
gabikaz
2020-03-24
15:58
A jak to wyglada, gdy moi studenci nie maja wykupionego dostepu do portalu - czy nadal moge prowwdzic zajecia?
sryczkowska
2020-03-25
10:27
Pani Gabrielo,

tak jak pisałam wcześniej, student aby otrzymywać od lektora testy lub zadania domowe online (poprzez platformę) wystarczy, że założy sobie bezpłatne konto na platformie e-polish.eu.

Poniżej wyjaśnię dokładniej jakie korzyści przyniesie studentowi korzystanie z naszej platformy:
Bezpłatnie:
* darmowa rejestracja i posiadanie konta
* wersja demonstracyjna do trzech kursów online ''POLSKI krok po kroku'' na 2 tygodnie
* forum dyskusyjne dla studenta
* możliwość otrzymywania testów/zadań domowych online od lektora
* słownik multimedialny
Dodatkowo płatne są:
* możliwość wykupienia rocznego kursu online w wersji rozszerzonej ''POLSKI krok po kroku 1'', ''POLSKI krok po kroku 2'' oraz ''POLSKI krok po kroku junior 1''
* możliwość wykupienia indywidualnych lekcji online z nauczycielem (lekcja prowadzona za pośrednictwem platformy e-polish.eu oraz Skype)

Proszę poprosić swoich studentów aby zarejestrowali się na naszej platformie (instrukcja tu: https://www.youtube.com/watch?v=733B64pM7Yw&list=PLFCSMqLFxxL7s09k1eW-fgDlljJXkPOmx&index=5 ) i zaprosić ich do swojej grupy na platformie aby móc wysyłać im testy i zadania online.

Jeżeli natomiast chciałaby Pani prowadzić lekcje online (50 min) to także jest to możliwe ale studenci muszą wykupić u Pani takie lekcje indywidualnie na platformie (wtedy jest to opcja dodatkowo płatna dla studenta). Jeżeli jest Pani zainteresowana tą opcją, proszę dać mi znać a prześlę Pani wszystkie szczegóły.

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia Ryczkowska-Blasi - specjalista ds. obsługi klienta
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
kaja
kaja
2020-04-02
08:52
Dzień dobry, czy mogłabym dowiedzieć się jak dodać studenta do portalu? Pozornie jest to proste - klikam +nowy student, wpisuje jego adres e-mail i zatwierdzam, niestety to nie działa...
asokolowska
asokolowska
2020-04-02
10:55
Pani Kaju,
skontaktuję się z Panią mailowo, żeby pomóc w dodaniu studentów.

Pozdrawiam serdecznie,
Beata Subczak
admin
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.