Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

jak dodać studentów i grupę?

malgorzata_stankiewiczlaskowska
2020-03-17
10:17
jak dodać studentów i grupę?
Dzień dobry, mam konto, jestem lektorką i chciałabym załozyc grupę i dodac swoich studentów żebym mogła z nimi robić ćwiczenia interaktywne? Poproszę o instrukcję , jak to zrobic. Studenci maja swoje książki, więc mogą sie też załozyć konto. Dziekuję za odpowiedz. Małgorzata
sryczkowska
sryczkowska
2020-03-18
08:54
Pani Małgorzato,

dziękuję za wiadomość. Prześlę Pani taką instrukcję drogą mailową.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
czajkosia
2020-03-18
10:46
Dzień dobry, również jestem lektorką i ciągle uczę z serii Krok po kroku, korzystam z materiałów z e-polish, mam wszystkie książki, gry , chodzę na warsztaty, a moi uczniowie mają podręczniki i ćwiczenia. Teraz bardzo przydałaby mi się możliwość utworzenia grup moich studentów/uczniów, aby mogli robić samodzielnie ćwiczenia i mieć je sprawdzane. Jeśli mogę prosić o instrukcję, jak to zrobić, bardzo proszę o jej przesłanie na mój adres: dorotazagajska@gmail.com
Z lektorskim pozdrowieniem Dorota Zagajska
Ekledzik
2020-03-19
13:39
Ja też bardzo proszę o taką informację na adres: emilia.kledzik@gmail.com. Pozdrowienia!
asiawdowiak.aw
2020-03-19
13:54
Ja również poproszę instrukcję asiawdowiak.aw@gmail.com
Czy taka funkcja jest dodatkowo płatna dla posiadaczy książek?
teresa_tomczyk
2020-03-19
20:14
Ja tez poproszę o przesłanie instrukcji.
izabelawieczor
2020-03-19
21:05
Poproszę instrukcję na email: iza.wieczorek6@o2.pl
sryczkowska
sryczkowska
2020-03-20
10:11
Szanowne Panie,

informuję, że wszystkim Paniom wysłałam maila z instrukcją.

Jak najbardziej lektor może wykorzystać naszą platformę do pracy zdalnej z uczniami. Platforma e-polish.eu umożliwia (w ramach abonamentu - więc nie jest to dodatkowo płatne) lektorom zadawanie prac domowych czy testów do rozwiązania studentom online. Ważne aby zarówno lektor jak i student, z którym chcemy pracować, mieli konto na platformie. Rejestracja dla studenta jest bezpłatna - nie pociąga ona za sobą konieczności zakupu usług lub produktów .

Na marginesie dodam, że każdy użytkownik w momencie rejestracji uzyskuje 14 dni bezpłatnej wersji demonstracyjnej do 3 kursów online w wersji pełnej (POLSKI krok po kroku 1, POLSKI krok po kroku 2 i POLSKI krok po kroku - junior). Dodatkowo, jeżeli studenci mają nasze podręczniki lub zeszyty ćwiczeń to mogą aktywować kod z książek na swoje konto co sprawi, że będą mieć nielimitowany dostęp do elektronicznej wersji tejże książki. Kod znajduje się w kieszonce z płytą CD. Warto o tym poinformować swoich studentów.

Wracając do tematu, kiedy już każdy student ma swoje konto to lektor może wysyłać studentom testy/zadania domowe w formie elektronicznej. Wcześniej należy utworzyć grupę i ''zaprosić'' do niej studentów. Każdy student musi zaakceptować zaproszenie do grupy, które platforma wysyła do studentów automatycznie (poprzez wiadomość e-mail). Po akceptacji, można rozpocząć pracę online ze studentami. Student wykonując zadania, od razu widzi wynik swojej pracy (nie dotyczy to zadań otwartych, które musi sprawdzić lektor). Podobnie lektor - otrzymuje wyniki pracy studenta, ma także podgląd do szczegółowych odpowiedzi.

Lektor może wykorzystać swoje własne materiały lub nasze gotowe - dostępne na e-polish.eu. Pod tym linkiem można znaleźć filmiki instruktażowe dla lektorów: https://www.youtube.com/channel/UCelakMrUKiu8xSNtpuBZygg/playlists A w tym tutorialu jest sporo informacji na temat samego zadawania testów/zadań online https://www.youtube.com/watch?v=suPyh_eYkjc&list=PLFCSMqLFxxL46sxSbt67Ckz7CFZZEX6n8&index=3

Proszę zapoznać się w wolnej chwili.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia Ryczkowska-Blasi - specjalista ds. obsługi klienta
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
gabikaz
gabikaz
2020-03-24
15:58
A jak to wyglada, gdy moi studenci nie maja wykupionego dostepu do portalu - czy nadal moge prowwdzic zajecia?
sryczkowska
sryczkowska
2020-03-25
10:27
Pani Gabrielo,

tak jak pisałam wcześniej, student aby otrzymywać od lektora testy lub zadania domowe online (poprzez platformę) wystarczy, że założy sobie bezpłatne konto na platformie e-polish.eu.

Poniżej wyjaśnię dokładniej jakie korzyści przyniesie studentowi korzystanie z naszej platformy:
Bezpłatnie:
* darmowa rejestracja i posiadanie konta
* wersja demonstracyjna do trzech kursów online ''POLSKI krok po kroku'' na 2 tygodnie
* forum dyskusyjne dla studenta
* możliwość otrzymywania testów/zadań domowych online od lektora
* słownik multimedialny
Dodatkowo płatne są:
* możliwość wykupienia rocznego kursu online w wersji rozszerzonej ''POLSKI krok po kroku 1'', ''POLSKI krok po kroku 2'' oraz ''POLSKI krok po kroku junior 1''
* możliwość wykupienia indywidualnych lekcji online z nauczycielem (lekcja prowadzona za pośrednictwem platformy e-polish.eu oraz Skype)

Proszę poprosić swoich studentów aby zarejestrowali się na naszej platformie (instrukcja tu: https://www.youtube.com/watch?v=733B64pM7Yw&list=PLFCSMqLFxxL7s09k1eW-fgDlljJXkPOmx&index=5 ) i zaprosić ich do swojej grupy na platformie aby móc wysyłać im testy i zadania online.

Jeżeli natomiast chciałaby Pani prowadzić lekcje online (50 min) to także jest to możliwe ale studenci muszą wykupić u Pani takie lekcje indywidualnie na platformie (wtedy jest to opcja dodatkowo płatna dla studenta). Jeżeli jest Pani zainteresowana tą opcją, proszę dać mi znać a prześlę Pani wszystkie szczegóły.

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia Ryczkowska-Blasi - specjalista ds. obsługi klienta
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
kaja
kaja
2020-04-02
08:52
Dzień dobry, czy mogłabym dowiedzieć się jak dodać studenta do portalu? Pozornie jest to proste - klikam +nowy student, wpisuje jego adres e-mail i zatwierdzam, niestety to nie działa...
asokolowska
asokolowska
2020-04-02
10:55
Pani Kaju,
skontaktuję się z Panią mailowo, żeby pomóc w dodaniu studentów.

Pozdrawiam serdecznie,
Beata Subczak
admin
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.