Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Jak ściągnąć nagrania

Karolina_Duszka
2022-04-17
13:28
Jak ściągnąć nagrania
Dzień dobry
Jak ściągnąć nagrania w formie mp3 z Państwa platformy na telefon? Ostatnio przygotowując lekcję udało mi się ściągnąć niektóre, dzięki czemu lekcja przebiegała sprawnie. Nagrania miałam przygotowane w telefonie, nie musiałam ich szukać na platformie. Niestety nie potrafię ponownie odszukać opcji ściągnięcia nagrania. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Karolina Duszka
annstrz
2022-04-18
18:23
Mam ten sam problem więc podczepiam się pod pytanie. Wpisuję kod z podręcznika, który zakupiłam w formie papierowej, ale kod jest „błędny”. Nie mam możliwości użycia internetu podczas prowadzonej lekcji, żeby odsłuchiwać nagrań bezpośrednio ze strony.
asokolowska
asokolowska
2022-04-20
13:20
Nagrania mozna pobrać w paczkach zip tutaj: https://test.e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania
asokolowska
asokolowska
2022-04-20
13:22
Pani Anno jeśli kod jest błędny to prosze w pierwszej kolejności sprawdzić, może został wprowadzony już https://test.e-polish.eu/lektor/#moje-konto/abonament/kody, a jeśli nie to proszę do nas napisać help@e-polish.eu Pozdrawiam,
Beata Subczak
admin
Karolina_Duszka
2022-04-29
19:42
Bardzo dziękuję!
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.