Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

kłopot z kodem

teresau
2024-03-18
22:54
kłopot z kodem
Dzień dobry. mam kupioną pozycję Czytaj 2 , wpisałam dawno kod F832-2GA9-91XC i nigdy nie zostały mi udostępnione ani nagrania ani teksty.... :(
mgieniec
mgieniec
2024-03-19
07:43
Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomość. Kody z książek "CZYTAJ krok po kroku" działają nieco inaczej niż kody np. w serii "POLSKI krok po kroku". Aktywowanie kodu z papierowej książki z serii "CZYTAJ" daje dostęp tylko do pobierania nagrań i nie obejmuje dostępu do elektronicznej wersji książki.

Dotychczas na swoim koncie wpisała Pani kody z części 1. i 2. serii "CZYTAJ", a więc w dowolnym momencie może Pani pobrać nagrania do tych dwóch części w folderze "Biblioteka > Materiały do pobrania". Tutaj wysyłam bezpośrednie linki:
- CZYTAJ krok po kroku 1: https://e-polish.eu/student/#biblioteka/do-pobrania/czytaj_krok_po_kroku_1_en
- CZYTAJ krok po kroku 2: https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania/czytaj_krok_po_kroku_2_en

Natomiast gdyby chciała Pani skorzystać również z interaktywnej wersji tej książki, koniecznie będzie zakupienie jej osobno jako e-coursebooka.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
teresau
2024-03-20
15:58
Rozumiem, bardzo dziękuję za odpowiedź.
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.