Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Kod dostępu

mojeuczennice
2023-10-16
18:37
Kod dostępu
Dzień dobry, jaki uzyskać kod dostępu do materiałów?
sryczkowska
sryczkowska
2023-10-17
08:15
Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt. Jeżeli Pani jako lektorka chciałaby uzyskać dostęp do naszych e-coursebooków na swoim indywidualnym koncie na platformie to proszę aktywować kod z książki z serii "POLSKI krok po kroku" lub zakupić je bezpośrednio w naszym sklepie https://e-polish.eu/e-coursebooki-e-booki-polski-dla-obcokrajowcow
Dodatkowo aktywowanie kodów z książek przedłuża abonament nauczyciela (uwaga kod z książek z serii ''CZYTAJ krok po kroku'' daje dostęp tylko do nagrań).

Jeśli natomiast zależy Pani na samym abonamencie nauczyciela (a tutaj jest dostęp do wszystkich ćwiczeń z podręczników papierowych POLSKI krok po kroku 1, POLSKI krok po kroku 2, POLSKI krok po kroku - junior 1 i POLSKI krok po kroku - junior 2 oraz dodatkowych ćwiczeń alternatywnych uporządkowanych chronologicznie w katalogach i zgrupowane w poszczególnych lekcjach/rozdziałach) to proszę albo zakupić/aktywować e-coursebook (jak wyżej) albo zakupić abonament nauczyciela na okres 12 miesięcy w cenie 140 PLN.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
mojeuczennice
2023-10-17
13:29
Dziękuję
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.