Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

kod dostępu

olha_levytskarevutska
2023-11-02
07:06
kod dostępu
Dzień dobry,
Kupiłam podręcznik "KPKP 2". Wprowadzam kod dostępu do pobrania nagrań z zeszytu ćwiczeń i jest wyświetlana wiadomość, że kod dostępu jest błędny. Co mam zrobić?
mgieniec
mgieniec
2023-11-02
08:32
Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomość.
Kod z podręcznika "POLSKI krok po kroku 2" daje dostęp wyłącznie do e-coursebooka i nagrań tej konkretnej książki. Te nagrania może Pani pobrać tutaj: https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania/polski_krok_po_kroku_2

Natomiast gdyby chciała Pani mieć dostęp do pobierania nagrań z "Zeszytu ćwiczeń 2", konieczne będzie wprowadzenie na koncie kodu z papierowej wersji tego "Zeszytu ćwiczeń" albo zakupienie go w formie e-coursebooka.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
olha_levytskarevutska
2023-11-09
07:41
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Właśnie prodlem polega na tym, że wprowadzam kod z papierowej wersji zeszytu i wyśsietlana jest wiadomość , że kod jest błędny
mgieniec
mgieniec
2023-11-09
08:46
Pani Olho,
Czy w takim razie mogłaby Pani przesłać mi zdjęcie tego kodu? Zweryfikuję go w naszym systemie i sprawdzę, w czym może leżeć problem.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.