Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

kod dostępu nie działa

anetagp
2021-06-27
16:07
kod dostępu nie działa
Dzień dobry,
wprowadziłam kod dostępu po zakupie książki "Fonetyka. Polski w praktyce". Wyświetliła się informacja "kod dostęppu został zaakceptowany", jednak nie mam dostępu do nagrań. Nie zaktualizował się również dostęp do materiałów na platformie e-polish (moje konto jest nieaktywne).
Bardzo proszę również o sprawdzenie do kiedy było aktywne, gdyż mam wrażenie, że jeszcze powinnam mieć dostęp do materiałów. Nie pamiętam dokładnie, ale Pan Tomasz Stępek automatycznie przedłużał po którymś ze szkoleń (nie pamiętam daty zakończenia dostępu).
Dziękuję.
Aneta Gronowska-Pabian
sryczkowska
2021-06-28
08:24
Pani Aneto,

dziękuję za wiadomość. Sprawdzę wszystko i wyślę do Pani odpowiedź mailowo.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.