Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

kod Fonetyka

rokrog86
2024-02-12
16:14
kod Fonetyka
Dzień dobry,
piszę w sprawie kodu dostępu do podręcznika Joanny Stanek, Fonetyka. Mianowicie kod po wpisaniu nie działa. Pokazuje się informacja, że jest błędny, zatem nie jestem w stanie ściągnąć nagrań. Kod jaki wpisuję to: 2YBR-0I4K-VYPP-3E7K. Próbowałam wpisać zamiast "I"-1 i zamiast "0"-O, ale też pokazuje błąd.
Proszę o szybką pomoc.
Pozdrawiam,
Roksana Rogała.
mgieniec
mgieniec
2024-02-13
08:56
Dzień dobry,

Podany przez Panią kod z "Fonetyki - polski w praktyce" jest już aktywny na Pani koncie, a więc nie powinno być konieczności wpisywania go ponownie. Nagrania do książki są dostępne do pobrania pod tym linkiem: https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania/fonetyka_polski_w_praktyce

W razie, gdyby nadal pojawiały się u Pani problemy z dostępem do nagrań, bardzo proszę o kontakt mailowy, postaram się jak najszybciej pomóc.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.