Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

kod z podręcznika

AnnaKL
2023-10-03
15:43
kod z podręcznika
Dzień dobry! Czy kod z podręcznika jest ważny przez rok? Chcę przedłużyć dostęp do ćwiczeń i podręcznika Krok po kroku Junior, ale nie korzystam z innych funkcji - co powinnam wykupić, gdzie, za ile? Pozdrawiam.
mgieniec
mgieniec
2023-10-04
08:17
Pani Anno,

Dziękujemy za wiadomość.

Aktywowane przez Panią kody z książek "POLSKI krok po kroku - junior 1" i "Zeszyt ćwiczeń - junior 1" pozwalają na korzystanie z interaktywnych wersji tych książek (czyli e-coursebooków) oraz na pobieranie nagrań bez żadnych ograniczeń czasowych. Nie ma więc konieczności przedłużania dostępu do tych materiałów, może z nich Pani korzystać w każdej chwili.

E-coursebooki są dostępne tutaj: https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/lekcje
A nagrania można pobrać tutaj: https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania


Opcja przedłużania dotyczy abonamentu, który oferuje jego posiadaczom szereg dodatkowych materiałów i narzędzi na platformie. Pani abonament jest ważny do 16.09.2024. Abonament można przedłużyć poprzez zakupienie rocznej subskrypcji, zakupienie e-coursebooka albo aktywowanie kodu z naszej dowolnej publikacji (z wyjątkiem serii "CZYTAJ"). Nagrania i e-coursebooki wszystkich podręczników i zeszytów ćwiczeń, z których kody aktywowała Pani na swoim koncie, pozostaną jednak dostępne bez względu na to, czy w danym momencie posiada Pani abonament.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.