Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

kod z podręcznika

AnnaKL
2023-10-03
15:43
kod z podręcznika
Dzień dobry! Czy kod z podręcznika jest ważny przez rok? Chcę przedłużyć dostęp do ćwiczeń i podręcznika Krok po kroku Junior, ale nie korzystam z innych funkcji - co powinnam wykupić, gdzie, za ile? Pozdrawiam.
mgieniec
2023-10-04
08:17
Pani Anno,

Dziękujemy za wiadomość.

Aktywowane przez Panią kody z książek "POLSKI krok po kroku - junior 1" i "Zeszyt ćwiczeń - junior 1" pozwalają na korzystanie z interaktywnych wersji tych książek (czyli e-coursebooków) oraz na pobieranie nagrań bez żadnych ograniczeń czasowych. Nie ma więc konieczności przedłużania dostępu do tych materiałów, może z nich Pani korzystać w każdej chwili.

E-coursebooki są dostępne tutaj: https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/lekcje
A nagrania można pobrać tutaj: https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania


Opcja przedłużania dotyczy abonamentu, który oferuje jego posiadaczom szereg dodatkowych materiałów i narzędzi na platformie. Pani abonament jest ważny do 16.09.2024. Abonament można przedłużyć poprzez zakupienie rocznej subskrypcji, zakupienie e-coursebooka albo aktywowanie kodu z naszej dowolnej publikacji (z wyjątkiem serii "CZYTAJ"). Nagrania i e-coursebooki wszystkich podręczników i zeszytów ćwiczeń, z których kody aktywowała Pani na swoim koncie, pozostaną jednak dostępne bez względu na to, czy w danym momencie posiada Pani abonament.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.