Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

nieaktywne ćwiczenia

anna_karpiej
2022-04-29
07:29
nieaktywne ćwiczenia
Dzień doby,

nie mogę korzystać z ćwiczeń online Krok po kroku cz.1. Kupiłam podręcznik - kod działa bez problemu, ćwiczenia pozostają nieaktywne pomimo wprowadzenia kodu. Nie można też słuchać nagrań. Pozdrawiam Anna Karpiej
sryczkowska
sryczkowska
2022-05-06
07:20
Pani Anno,

kod z książki POLSKI krok po kroku 1 nie jest aktywowany na Pani koncie lektora. Proszę go aktywować a wtedy dostęp do tego e-coursebooka wraz z nagraniami do pobrania będzie odblokowany. Jeśli nadal będzie jakiś problem to proszę do mnie napisać maila, chętnie pomogę.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.