Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Odpowiedzi do testu plasującego.

iryna_k
iryna_k
2023-05-24
16:24
Odpowiedzi do testu plasującego.
Dzień dobry. Gdzie mogę sprawdzić odpowiedzi do testu plasującego?
mgieniec
mgieniec
2023-05-30
15:16
Dzień dobry,

Jeżeli chodzi o klucz odpowiedzi do testu plasującego, niestety nie ma możliwości jego pobrania. Jest tak dlatego, że test funkcjonuje w kilku wariantach, a system za każdym razem w kolejnym punkcie losuje inne pytania – trudno przewidzieć, jaka konfiguracja trafi się danemu studentowi. Dodatkowo na poziomie B1 oraz B2 pojawiają się transformacje zdań oraz zadania typu "uzupełnianie zdań brakującym słowem", które mogą zawierać odpowiedzi nie uwzględnione w kluczu i wymagają indywidualnego sprawdzenia przez nauczyciela.

Jeśli natomiast chciałaby Pani sprawdzić odpowiedzi udzielone w teście pasującym przez Pani studentów, może to Pani zrobić w folderze Szkoła > studenci. Wystarczy wybrać studenta z listy, a następnie przejść do zakładki “Test plasujący”. Wtedy może Pani kliknąć na wynik testu, żeby wyświetlić wszystkie odpowiedzi studenta.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.