Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Problemy techniczne podczas lekcji.

halszka1313
halszka1313
2022-04-09
14:51
Problemy techniczne podczas lekcji.
Dzień dobry!
Mam pytanie, dotychczas lekcje, które prowadziłam przez platformę e-polish.eu odbywały się normalnie, studenci widzieli i słyszeli mnie bez zarzutu i vice versa. Dzisiaj niestety były problemy. Ja widziałam i słyszałam swoją studentkę, a ona mnie nie. Lekcje prowadziłam na swoim komputerze (na którym zawsze prowadzę zajęcia), z tymi samymi słuchawkami, przy stabilnym połączeniu internetowym. Kilkukrotnie podejmowałam próbę przelogowania się, ale to nic nie pomogło. Czy ktoś wie, jak rozwiązać taki problem i przede wszystkim z czego on może wynikać?
halszka1313
halszka1313
2022-04-09
17:02
Chyba odkryłam rozwiązanie problemu - przed chwilą miałam właśnie kolejną lekcję i zalogowałam się przez Chrome, a nie przez Edge i wszystko działało:-)
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.