Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Problemy techniczne podczas lekcji.

halszka1313
halszka1313
2022-04-09
14:51
Problemy techniczne podczas lekcji.
Dzień dobry!
Mam pytanie, dotychczas lekcje, które prowadziłam przez platformę e-polish.eu odbywały się normalnie, studenci widzieli i słyszeli mnie bez zarzutu i vice versa. Dzisiaj niestety były problemy. Ja widziałam i słyszałam swoją studentkę, a ona mnie nie. Lekcje prowadziłam na swoim komputerze (na którym zawsze prowadzę zajęcia), z tymi samymi słuchawkami, przy stabilnym połączeniu internetowym. Kilkukrotnie podejmowałam próbę przelogowania się, ale to nic nie pomogło. Czy ktoś wie, jak rozwiązać taki problem i przede wszystkim z czego on może wynikać?
halszka1313
halszka1313
2022-04-09
17:02
Chyba odkryłam rozwiązanie problemu - przed chwilą miałam właśnie kolejną lekcję i zalogowałam się przez Chrome, a nie przez Edge i wszystko działało:-)
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.