Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Problemy techniczne podczas lekcji.

halszka1313
halszka1313
2022-04-09
14:51
Problemy techniczne podczas lekcji.
Dzień dobry!
Mam pytanie, dotychczas lekcje, które prowadziłam przez platformę e-polish.eu odbywały się normalnie, studenci widzieli i słyszeli mnie bez zarzutu i vice versa. Dzisiaj niestety były problemy. Ja widziałam i słyszałam swoją studentkę, a ona mnie nie. Lekcje prowadziłam na swoim komputerze (na którym zawsze prowadzę zajęcia), z tymi samymi słuchawkami, przy stabilnym połączeniu internetowym. Kilkukrotnie podejmowałam próbę przelogowania się, ale to nic nie pomogło. Czy ktoś wie, jak rozwiązać taki problem i przede wszystkim z czego on może wynikać?
halszka1313
halszka1313
2022-04-09
17:02
Chyba odkryłam rozwiązanie problemu - przed chwilą miałam właśnie kolejną lekcję i zalogowałam się przez Chrome, a nie przez Edge i wszystko działało:-)
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.