Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Pytanie

estera2002
estera2002
2023-06-20
19:45
Pytanie
Dzień dobry,
posiadam ważny abonament, niedawno kupiłam podręcznik "Krok po kroku 2". Czy moi uczniowie mogliby zarejestrować się za darmo na platformie, aby mieć dostęp do podręcznika i ćwiczeń w wersji elektronicznej? Czy w czasie lekcji, która nie odbywałaby się na Państwa platformie, moglibyśmy korzystać z tych materiałów wspólnie z uczniem? Będę wdzięczna za wyjaśnienie mi tej kwestii :)
Pozdrawiam serdecznie
Agata Bolek
sryczkowska
2023-06-21
11:34
Pani Agato,

dziękuję za przesłaną wiadomość. Zarówno konto lektora jak i konto studenta są na platformie bezpłatne. Odsyłam do szczegółów tutaj:
* konto studenta -> https://docs.google.com/document/d/1HUCn2XW775XVGz1Q65lFzce33ppfEXwExOHnuXAw3I0/edit
* konto lektora -> https://docs.google.com/document/d/18eGs9V1s7IluxNWweydvcPpNU2DxBe0z7ncUuQc2ZgU/edit

Pani uczniowie mogą jak najbardziej zarejestrować się na platformie i korzystać z interaktywnych podręczników. W tym celu powinni kupić dany e-coursebook lub alternatywnie aktywować kod z książki papierowej jeśli ją posiadają.
Jeżeli natomiast chciałaby Pani swoim studentom nieodpłatnie udostępniać materiały, w tym także z serii POLSKI krok po kroku to proszę zaprosić ich na platformę jako lektor https://docs.google.com/document/d/18eGs9V1s7IluxNWweydvcPpNU2DxBe0z7ncUuQc2ZgU/edit
W ramach abonamentu nauczyciela jest możliwość współpracy ze swoimi studentami czyli np. wysyłanie testów lub zadań online w formie interaktywnej.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu mailowego.

Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
estera2002
estera2002
2023-06-24
18:09
Dziękuję za odpowiedź :)
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.