Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

pytanie o płatność

KwiatekM1
KwiatekM1
2022-07-07
19:29
pytanie o płatność
Dobry wieczór!
Proszę o informację jaką prowizję za lekcję pobiera portal e-polish?
mnowacka
2022-07-08
09:22
Dzień dobry,

Jeżeli lektor prowadzi lekcje online dla swojego studenta/swojej grupy studentów prowizja za każdą lekcję wynosi 2 EUR. Prowizja pobierana jest tylko jeśli dana lekcja zostanie przeprowadzona. Jeśli lektor jest w trybie demo (14 dni od momentu rejestracji na platformie), dostaje 20 lekcji na start do testowania, wówczas nie płaci prowizji. Zachęcamy do wypróbowania!

Jeżeli zaś lektor ogłosi się w bazie lektorów (e-sklep) i student kupi u niego lekcje na stronie e-polish.eu., lektor płaci prowizję za te lekcje (10% wartości całego zamówienia ale nie mniej niż 2 EUR od jednej lekcji). Prowizja nalicza się w momencie zakupu pakietu przez studenta, zatem pobierana jest niejako ‘’z góry’’.

Gdyby pojawiło się więcej pytań, zapraszam do kontaktu - marta.nowacka@glossa.pl

Pozdrawiam,
Marta Nowacka
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.