Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

sala/klasa wirtualna

agnieszka_kaluza
2024-02-14
11:29
sala/klasa wirtualna
Dzień dobry. Na webinarium o grach interaktywnych prowadząca pokazywała dwa miejsca, z których można tworzyć gry. Wejście przez "plusik" nie pokazuje mi widoku z sali wirtualnej, która daje więcej możliwości. Nie wiem gdzie szukać tej sali:(. Będę wdzięczna za wskazówki.
Pozdrawiam
sryczkowska
sryczkowska
2024-02-16
09:21
Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt.
Rzeczywiście, aby móc osadzić stworzoną grę w Wirtualnej Sali Lekcyjnej należy wcześniej stworzyć prezentację lekcyjną (plusik / lekcja).
Dopiero wtedy można w tym tworzonym szablonie lekcji dodawać elementy, w tym gry. Proszę zauważyć, że ikona ''gry'' w tworzonej prezentacji lekcyjnej (na niebieskim pionowym pasku menu) odeśle nas do dwóch rodzajów gier: gry i zabawy językowe (to są gry z naszych publikacji) oraz gry interaktywne (to są wszystkie utworzone przez lektora gry). Można wtedy wybrać sobie daną grę i dodać ją do slajdu lekcji.

Zapraszam na inne webinarium poświęcone tematowi gier: https://www.youtube.com/watch?v=qe3njIzQOQw

Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.