Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Słowniczki pdf do jkpk 2

LukaszM
LukaszM
2023-07-16
14:34
Słowniczki pdf do jkpk 2
Dzień dobry, czy zostanie dodana funkcja generowania słowniczka ze słownictwem z danej lekcji w Juniorze 2? Przydałaby się taka opcja zwłaszcza z wariantem ukraińskim
sryczkowska
2023-07-17
11:09
Panie Łukaszu,

dziękujemy za wiadomość. Słowniczki do każdego rozdziału w tej pozycji znajdują się wewnątrz e-coursebooka w panelu bocznym (ikona ''słownik'').
Można pobrać pdf także z tłumaczeniem na język ukraiński.

Pozdrawiam
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
LukaszM
LukaszM
2023-07-26
15:35
Dziękuję za informację, rzeczywiście z panelu bocznego można wygenerować listę słówek. Nie widzę jednak funkcji dołączania tłumaczenia na żaden język (Junior 2).

Pozdrawiam
LukaszM
LukaszM
2023-07-26
15:40
Już udało mi się znaleźć, dziękuję, Wystarczy w lewym górnym rogu zmienić ikonę języka. Pozdrawiam :)
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.