Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Student on-line

alekpodl
alekpodl
2021-10-26
21:19
Student on-line
Okazuje się, że udało mi się uzupełnić dane w profilu grupy. Widnieje tam też liczba przeprowadzonych z tą grupą godzin online i liczba godzin umówionych oraz termin najbliższej lekcji. Niestety, informacje te nie są zapisane w profilu studenta, który należy do tej grupy, ani na moim profilu nauczyciela. Dlaczego?
asokolowska
asokolowska
2021-10-27
09:40
Zaraz zbadam dlaczego info o umówionych i przeprowadzonych lekcjach nie wyświetla się w profilu studenta na koncie lektora. Powinny te informacje się wyświetlać. Pozdrawiam, Beata Subczak
asokolowska
asokolowska
2021-10-27
09:49
Na publicznym profil nauczyciela w bazie nauczycieli (https://e-polish.eu/lektorzy-jezyka-polskiego-nauczajacy-online) wyświetlają się tylko informacje o lekcjach przeprowadzonych, które zostąły wykupione przez studentów przez własnie tę bazę.
asokolowska
asokolowska
2021-10-27
10:07
Zbadałam sprawę i lekcja umowiona w harmonogramie z konkretnym studentem jest widoczna w profilu studenta na panelu lektora. Załączam screen. Liczba przpeorwadzonych lekcji u tego lektora z tym studentem: 1.
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.