Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Test dla grupy

iryna_k
iryna_k
2022-06-07
10:30
Test dla grupy
Dzień dobry.
Mam grupę, której zadałam test. Teraz dodałam kilka nowych studentów do tej samej grupy i chciałam im wysłać ten sam test, ale nie mogę, bo pojawia się komunikat, że ten test już został tej grupie wysłany. Nie mogę też wysłać testu pojedynczym studentom, bo odbiorcą ma być tylko grupa. Jak mogę go w takim razie wysłać nowym studentom? Będę wdzięczna za podpowiedź.
Pozdrawiam
Iryna
iryna_k
iryna_k
2022-06-07
11:41
A teraz widze, że do wszystkich nowych studentów jednak poszły testy automatycznie, czyli wszystkie te testy, które wczesniej wysyłałam starym studentom z tej grupy. Oprócz tego, u każdego nowego studenta utworzyły sie 3 foldery - 2 razy folder "maj 2022" i folder "czerwiec". Jak się tworzą te foldery i dlaczego maj jest 2 razy?
mnowacka
2022-06-08
10:29
Dzień dobry Pani Iryno,

Dziękujemy za zgłoszenie, sprawdzimy ten przypadek i skontaktujemy się z Panią.

Pozdrawiam,
Marta Nowacka,
marta.nowacka@glossa.pl
iryna_k
iryna_k
2022-06-10
13:28
Pani Marto,
chciałam się zorientować, czy udało się może sprawdzić już ten przypadek?
mnowacka
2022-06-13
08:05
Pani Iryno,

dziękujemy za cierpliwość. Usterka została naprawiona. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt na marta.nowacka@glossa.pl.

Pozdrawiam serdecznie,
Marta Nowacka
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.