Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

testy i ćwiczenia

nastazja_biebko
2023-02-10
23:28
testy i ćwiczenia
Dzień dobry! Mam dwa pytania:
1. Czy jest możliwość w nowej wersji platformy segregować testy według nazwy, jak to było w starej wersji, a nie według daty?
2. Gdy długo wykonujesz ćwiczenie, platforma kończy seans, nawet jeśli początkowo test nie ma ograniczeń czasowych i nie zapisuje wyników. Czy można wydłużyć czas seansu?
sryczkowska
sryczkowska
2023-02-13
09:59
Pani Nastazjo,

dziękuje za wiadomość. Co do pierwszego zapytania a właściwie sugestii to przekazuję je do odpowiedniego działu.
Jeśli chodzi o drugie pytanie to napiszę do Pani wiadomość email gdyż potrzebuję bardziej szczegółowych informacji na ten temat. Generalnie jest tak, że użytkownik zostaje automatycznie wylogowany z platformy po 45 minutach bezczynności, tzn. kiedy przez 45 minut nie wykonuje na platformie żadnej pracy myszką lub klawiaturą.

Pozdrawiam serdecznie

Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Admin
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.