Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Usuwanie grupy

mggrohman
2021-10-22
02:55
Usuwanie grupy
Witam serdecznie! Stawiam pierwsze kroki na portalu i przez pomyłkę stworzyłam grupe, której nie potrzebuję. Jak usunąć grupę lub jak zmienić jej nazwę? Dzięki!
ewa.lektor
ewa.lektor
2021-10-22
12:10
Pani Magdaleno,
każdą grupę można archiwizować (nie ma opcji usuwania grup). W tym celu proszę w nowym panelu lektora wejść tutaj: https://test.e-polish.eu/lektor/#nauczanie/studenci/grupy następnie otworzyć daną grupę i w górnym prawym rogu kliknąć na ikonkę archiwizacji. Zmienić nazwę można także w wyżej wspomnianym miejscu. Wtedy w pod-zakładce ''profil'' trzeba kliknąć w obecną nazwę, wpisać inną i zatwierdzić przyciskiem akceptacji.
Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
mggrohman
2021-10-22
16:16
Dziękuję za pomoc! Już zmieniłam nazwę grupy. Pozdrawiam! Magda
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.