Kurs języka polskiego dla dzieci i młodzieży na poziomie A1

POLSKI krok po kroku - junior 1
Kurs języka polskiego dla dzieci i młodzieży na poziomie A1

Jeśli masz 10-15 lat i dopiero chcesz rozpocząć naukę języka polskiego lub też znasz jedynie jego podstawy to „POLSKI krok po kroku – junior” jest odpowiednim kursem dla Ciebie. Ciekawe, motywujące i pełne humoru lekcje zachowują właściwe proporcje między gramatyką, słownictwem oraz doskonaleniem wymowy i umiejętności komunikacyjnych. Od pierwszej lekcji język polski będzie jedynym językiem, który będziesz słyszeć, i którego będziesz używać. Dzięki temu szybko zaczniesz mówić i myśleć wyłącznie w tym języku.

Czego się nauczysz?

Gdy zakończysz kurs będziesz potrafił:

  • porozumiewać się w typowych, prostych sytuacjach komunikacyjnych
  • tworzyć proste, spójne wypowiedzi ustne i pisemne na znane lub interesujące Cię tematy
  • opisywać doświadczenia, zdarzenia, a także plany i marzenia oraz krótko uzasadnić i wyjaśnić swoje opinie i zamierzenia
  • radzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, związanych z podróżą do Polski

Fabularna formuła kursu

Maja, Adam i Diego chodzą do międzynarodowej szkoły. Ich przyjaciele pochodzą z całego świata. Oczywiście spotykają się nie tylko na lekcjach – po południu razem się uczą, robią różne projekty, chodzą do kina i na rolki. Jeżdżą też na wycieczki po Polsce… Cały czas są w kontakcie na fejsie i snapchacie. Z pewnością szybko się z nimi zaprzyjaźnisz, a spędzając czas z nimi, prędko się nauczysz polskiego – nawet nie zauważysz kiedy!

Poziom kursu

Kurs realizuje zagadnienia leksykalne i gramatyczne przewidziane dla poziomu A1.

Treść kursu

Kurs obejmuje 10 rozdziałów, z których każdy zawiera: cztery lekcje, część powtórzeniową i "PLUS dla ambitnych" z uzupełniającymi trudniejszymi materiałami. W zależności od ucznia nauka trwa od 60 do 80 godzin.

Czas trwania kursu

Kurs self-study dostępny jest przez 12 miesięcy na platformie e-polish.eu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.