Kurs języka polskiego dla dzieci i młodzieży na poziomie A1

POLSKI krok po kroku - junior 1
Kurs języka polskiego dla dzieci i młodzieży na poziomie A1

Jeśli masz 10-15 lat i dopiero chcesz rozpocząć naukę języka polskiego lub też znasz jedynie jego podstawy to „POLSKI krok po kroku – junior” jest odpowiednim kursem dla Ciebie. Ciekawe, motywujące i pełne humoru lekcje zachowują właściwe proporcje między gramatyką, słownictwem oraz doskonaleniem wymowy i umiejętności komunikacyjnych. Od pierwszej lekcji język polski będzie jedynym językiem, który będziesz słyszeć, i którego będziesz używać. Dzięki temu szybko zaczniesz mówić i myśleć wyłącznie w tym języku.

Czego się nauczysz?

Gdy zakończysz kurs będziesz potrafił:

  • porozumiewać się w typowych, prostych sytuacjach komunikacyjnych
  • tworzyć proste, spójne wypowiedzi ustne i pisemne na znane lub interesujące Cię tematy
  • opisywać doświadczenia, zdarzenia, a także plany i marzenia oraz krótko uzasadnić i wyjaśnić swoje opinie i zamierzenia
  • radzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, związanych z podróżą do Polski

Fabularna formuła kursu

Maja, Adam i Diego chodzą do międzynarodowej szkoły. Ich przyjaciele pochodzą z całego świata. Oczywiście spotykają się nie tylko na lekcjach – po południu razem się uczą, robią różne projekty, chodzą do kina i na rolki. Jeżdżą też na wycieczki po Polsce… Cały czas są w kontakcie na fejsie i snapchacie. Z pewnością szybko się z nimi zaprzyjaźnisz, a spędzając czas z nimi, prędko się nauczysz polskiego – nawet nie zauważysz kiedy!

Poziom kursu

Kurs realizuje zagadnienia leksykalne i gramatyczne przewidziane dla poziomu A1.

Treść kursu

Kurs obejmuje 10 rozdziałów, z których każdy zawiera: cztery lekcje, część powtórzeniową i "PLUS dla ambitnych" z uzupełniającymi trudniejszymi materiałami. W zależności od ucznia nauka trwa od 60 do 80 godzin.

Czas trwania kursu

Kurs self-study dostępny jest przez 12 miesięcy na platformie e-polish.eu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.