Kurs języka polskiego dla dzieci i młodzieży na poziomie A1

POLSKI krok po kroku - junior 1
Kurs języka polskiego dla dzieci i młodzieży na poziomie A1

Jeśli masz 10-15 lat i dopiero chcesz rozpocząć naukę języka polskiego lub też znasz jedynie jego podstawy to „POLSKI krok po kroku – junior” jest odpowiednim kursem dla Ciebie. Ciekawe, motywujące i pełne humoru lekcje zachowują właściwe proporcje między gramatyką, słownictwem oraz doskonaleniem wymowy i umiejętności komunikacyjnych. Od pierwszej lekcji język polski będzie jedynym językiem, który będziesz słyszeć, i którego będziesz używać. Dzięki temu szybko zaczniesz mówić i myśleć wyłącznie w tym języku.

Czego się nauczysz?

Gdy zakończysz kurs będziesz potrafił:

  • porozumiewać się w typowych, prostych sytuacjach komunikacyjnych
  • tworzyć proste, spójne wypowiedzi ustne i pisemne na znane lub interesujące Cię tematy
  • opisywać doświadczenia, zdarzenia, a także plany i marzenia oraz krótko uzasadnić i wyjaśnić swoje opinie i zamierzenia
  • radzić sobie w większości sytuacji komunikacyjnych, związanych z podróżą do Polski

Fabularna formuła kursu

Maja, Adam i Diego chodzą do międzynarodowej szkoły. Ich przyjaciele pochodzą z całego świata. Oczywiście spotykają się nie tylko na lekcjach – po południu razem się uczą, robią różne projekty, chodzą do kina i na rolki. Jeżdżą też na wycieczki po Polsce… Cały czas są w kontakcie na fejsie i snapchacie. Z pewnością szybko się z nimi zaprzyjaźnisz, a spędzając czas z nimi, prędko się nauczysz polskiego – nawet nie zauważysz kiedy!

Poziom kursu

Kurs realizuje zagadnienia leksykalne i gramatyczne przewidziane dla poziomu A1.

Treść kursu

Kurs obejmuje 10 rozdziałów, z których każdy zawiera: cztery lekcje, część powtórzeniową i "PLUS dla ambitnych" z uzupełniającymi trudniejszymi materiałami. W zależności od ucznia nauka trwa od 60 do 80 godzin.

Chcesz dowiedzieć się więcej? sprawdź

Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.