Polish language methodology forum
Specialized methodology forum for teachers of Polish as a foreign language.

Ćwiczenie 125E1 (Przypadek Angeli)

cadney
2024-01-10
11:55
Ćwiczenie 125E1 (Przypadek Angeli)
Czy ktoś wie, gdzie znajdę nagranie do ćwiczenia 125E1 w książce s. 170? Studentka ma tylko podręcznik. Wiem, że to nagranie jest na platformie, ale ona nie ma do niej dostępu.
sryczkowska
2024-01-11
08:39
Dzień dobry,

dziękuję za przesłane zapytanie.
Wszystkie nagrania znajdują się na platformie po aktywowaniu kodu z danej książki lub zakupie e-coursebooka.
Jeżeli studentka nie posiada dostępu do nagrań to może Pani jako jej nauczycielka udostępnić na platformie to ćwiczenie (w formie testu online lub na indywidualnym forum).

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy.
Sylwia Ryczkowska-Blasi
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
istempek
istempek
2024-01-17
11:24
Pani Anno,
kiedy Pani wejdzie do "biblioteki" i kliknie na "e-coursebooki", kliknie na lupkę przy Polski krok po kroku 1, to przy każdym rozdziale na dole na niebieskim pasku ma Pani gry, nagrania, listę słówek i inne uwagi do danego rozdziału. Tam najszybciej Pani znajdzie konkretne nagranie. Pozdrawiam :)
cadney
2024-01-17
11:31
Dziękuję za podpowiedź, Nie widziałam tych funkcji wcześniej, a myślę, że dużo ułatwiają. Pozdrawiam :-)
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.