Polish language methodology forum
Specialized methodology forum for teachers of Polish as a foreign language.

Gramatyka kontrastywna niemiecko-polska

AdrianaHerz
2023-05-17
09:12
Gramatyka kontrastywna niemiecko-polska
Dzień dobry, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat gramatyki kontrastywnej polsko niemieckiej i potrzebuję Państwa pomocy. Czy mogliby Państwo mi napisać jakie doświadczenie macie jeżeli chodzi o błędy popełniane przez uczniów lub problemy w dziedzinie formułowania czasowników dokonanych i czasowników niedokonanych. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Adriana
malgosiadg
2023-07-07
17:22
Ciekawa praca. Ale pewnie jesteś już po obronie? Dopiero teraz znalazłam Twój wpis. Pozdrawiam
AdrianaHerz
2023-07-13
07:10
Obronę mam dopiero w sobotę, więc jeżeli masz jakieś doświadczenia, to proszę napisać. Chętnie dodam je do mojej prezentacji :)
Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.