Trainings and conferences on teaching Polish for foreigners

Trainings and conferences on methods of teaching Polish as a foreign language
We invite you to participate in trainings, conferences and methodology workshops

See below for our list of the most important methodology trainings and conferences related to the wider themes of teaching Polish as a foreign language. If you organize training or conferences like this, you can enter information about it by filling in the contact form.
If you want to be kept up to date about events, trainings or conferences in the field of teaching Polish, sign up to our newsletter!

aktualnie są dostępne następujące szkolenia:
e-polish.eu IV - dla mojego studenta (webinarium)
Kraków (online) – bezpłatne

Czwarta część z cyklu warsztatów prezentujących bogate możliwości platformy e-polish.eu. Podczas tej sesji zostanie zaprezentowane w jaki sposób platforma e-polish.eu może być wykorzystywana przez Państwa studentów do samodzielnej nauki i uzupełniania zajęć z lektorem. Przedstawione zostaną najważniejsze narzędzia dla studenta, takie jak: słownik multimedialny z koniugacjami i deklinacjami, komentarze gramatyczne w kilku językach, system zapamiętywania słownictwa, klucz do ćwiczeń.

deadline
2019-10-30 19:45–20:45
Praktyczne Warsztaty do Webinariów cz 2. Lekcje online (szkolenie intensywne)
Kraków (online) – bezpłatne

Czy chcecie zacząć udzielać lekcji online? Podejmijcie jesienne wyzwanie!

Zapraszamy do zapisywania się na praktyczne warsztaty po webinarium 28.10.2019.

Warsztaty polegają na wykonaniu kilku zadań na platformie e-polish.eu. Termin wykonania zadań to 04.10.

Ukończenie warsztatów pomoże Wam w rozpoczęciu udzielania lekcji online na platformie e-polish.eu!

Dodatkowym bonusem jest miesięczne zwolnienie z prowizji za lekcje online oraz dyplom.

Po zapisaniu się na warsztaty, proszę czekać na e-mail z zadaniami.

Jest możliwe zapisanie się na warsztaty nawet jeśli nie udało się Wam uczestniczyć w webinarium na temat lekcji online. Dostępne będzie nagranie z tego webinarium.

Limit uczestników 30.

deadline
od 2019-10-31 do 2019-11-04 08:00–12:00register now
e-polish.eu - pytania i odpowiedzi (webinarium)
Kraków (online) – bezpłatne

Podczas tego ostatniego w serii jesień 2019 webinarium odpowiemy na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące platformy e-polish.eu. Bardzo serdecznie zapraszamy do nadsyłania pytań, które pojawiają się podczas Państwa pracy z platformą e-polish.eu. Pytania można zadawać na kilka sposobów:

1. wypełniając ankiety po webinariach,

2. piszac post lub komentarz na grupie https://www.facebook.com/groups/EPOLISH.NAUCZYCIELE/ ,

3. pisząc do nas na pomoc@e-polish.eu

deadline
2019-11-06 19:45–20:45register now

Webinaria mają charakter otwarty - można więc link do rejestracji przekazać wszystkim zainteresowanym. Liczba miejsc podczas jednej sesji szkoleniowej to maksymalnie 100 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z: szkolenia@glossa.pl

Aby uczestniczyć w webinarium wystarczy posiadać dostęp do Internetu oraz głośniki z mikrofonem. Obsługiwane są systemy: Windows, Mac OS (konieczne posiadanie JavaScript), iOS oraz Android (konieczne aplikacje GoToMeeting, dostępne bezpłatnie na App Store/Google Play Store).

UWAGA!
Każdy uczestnik tej sesji będzie miał możliwość zakupu dowolnych pozycji serii "POLSKI krok po kroku" z rabatem 30% pod warunkiem złożenia zamówienia do 15.11.2019. Rabat nie łączy się z innymi rabatami i dotyczy zamówień do 100 egzemplarzy.

Want to learn more? Check out:

Nauka polskiego Rosa
Rosa
Barcelona (Hiszpania)

To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 429 40 51.