Serdecznie zapraszamy na nasze forum języka i kultury polskiej! Tutaj rozwiążesz swoje problemy językowe, rozwiejesz wątpliwości gramatyczne, uzyskasz pomoc i wsparcie. Dodatkowo prowadzimy dyskusje na temat artykułów, książek, życia kulturalnego w Polsce i wielu ciekawych, lokalnych inicjatyw...

Rosa
Barcelona (Hiszpania)To rzeczywiście działa! Świetna jest także konwencja kursu - coraz bardziej wciągam się w akcję i zaprzyjaźniam z bohaterami, a przy okazji wydaje mi się, że coraz lepiej rozumiem i mówię po polsku. Mój nauczyciel polskiego także jest zaskoczony moimi postępami ;-)
