Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

dostęp do gier Junior I przez platformę

kaja
kaja
2020-04-02
08:58
dostęp do gier Junior I przez platformę
Szanowni Państwo,
kupiłam gry Junior, jednak w obecnej sytuacji chciałabym korzystać z nich on-line, a aby to zrobić muszę wpisać kod, którego w grach nie ma. Platforma wymaga kodu z zupełnie innej ksiażki, której nie mam w domu. :( co robć?

Kaja Żurawek
bsubczak
bsubczak
2020-04-02
12:20
Skontaktuję się z Panią mailowo.
Pozdrawiam,
Beata Subczak
admin
Andrzejek73
2020-04-06
09:15
Dzien dobry, kupilem dla moich dzieci we Francji wersje JUNIOR. Jak moge korzystac na on line?
Dziekuje za kontakt. Andrzej Teperek
sryczkowska
sryczkowska
2020-04-08
09:27
Panie André,

dziękuję za przesłaną wiadomość. Rozumiem, że zakupił Pan dla swoich dzieci książkę POLSKI krok po kroku junior? Jeśli tak, to jak najbardziej dzieci mogą korzystać już teraz z e-coursebook'a ''POLSKI krok po kroku junior 1'' dla dzieci i młodzieży. Kurs ten przeznaczony jest do samodzielnej nauki w domu lub jako pomoc podczas nauki języka polskiego z nauczycielem (lub rodzicem).

E-coursebook to elektroniczna wersja książki stworzona w formie kursu online. Przy każdym ćwiczeniu w książce podano numer pozwalający na odnalezienie go w wersji online. Daje to możliwość sprawdzenia odpowiedzi do niego, przetłumaczenia słów i wyrażeń w rozbudowanym słowniku multimedialnym oraz zapoznania się z komentarzem gramatycznym w kilku językach. Oprócz tego, e-coursebook posiada wiele funkcji, takich jak tłumaczenia poleceń, klucz odpowiedzi, możliwość odsłuchiwania nagrań, słownik multimedialny z tłumaczeniem słów i zwrotów, komentarze i tabele gramatyczne.

''POLSKI krok po kroku junior 1'' realizuje zagadnienia leksykalne i gramatyczne przewidziane dla poziomu A1. Kurs obejmuje 10 rozdziałów, z których każdy zawiera: cztery lekcje, część powtórzeniową i "PLUS dla ambitnych" z uzupełniającymi trudniejszymi materiałami. W zależności od ucznia nauka trwa od 60 do 80 godzin.

E-coursebook można otrzymać poprzez aktywowanie na platformie e-polish.eu kodu z książki " POLSKI krok po korku - junior 1 ". Kod dostępu do znajduje się w środku książki, przy płycie CD. Dostęp do e-coursebooka jest nielimitowany czasowo (czyli na zawsze dla danego ucznia).

Więcej informacji na temat podręcznika można znaleźć tutaj: https://e-polish.eu/sklep/polski_krok_po_kroku_junior_1 Na marginesie dodam, że oprócz podręcznika można także zakupić ''Zeszyt ćwiczeń junior 1'' https://e-polish.eu/sklep/zeszyt_cwiczen_junior_1 która na platformie daje bezterminowy dostęp do dodatkowych ćwiczeń (w wersji papierowej jest ok 300 ćwiczeń a na platformie dodatkowe 340, razem ponad 700 ćwiczeń łącznie po aktywacji kodu).

Domyślam się, że dzieci posługują się językiem francuskim na codzień dlatego ułatwieniem dla nich będą dodatkowe funkcje:
- panel studenta przetłumaczony na język francuski (należy wybrać daną wersję języka)
- niezbędne tłumaczenia w języku francuskim (np. w ćwiczeniu można kliknąć na słowo aby rozwinąć tłumaczenie w danym języku)
- słownik polsko-francuski w trzech opcjach (ogólny, tematyczny oraz do każdej lekcji z podręcznika) oraz możliwość wygenerowania plików pdf do wybranych słówek
- moduł powtórki słownictwa w języku francuskim

Reasumując, jeżeli zakupi/zakupił Pan nasze podręczniki z serii ''POLSKI krok po kroku'' to dzięki integracji książek z platformą e-learningową e-polish.eu student zawsze dostaje więcej korzyści (a także materiałów online).

Zaznaczę tylko, że w ofercie posiadamy także kurs online w wersji pełnej (rozszerzonej) ""POLSKI krok po kroku junior 1". Obejmuje on to wszystko co w e-coursbooku oraz dodatkowo dostęp do setek alternatywnych ćwiczeń i materiałów (które pozwolą uczniowi na głębszą powtórkę problematycznych zagadnień i szybszą naukę języka polskiego. Jest to opcja dodatkowo płatna. Dostęp do kursu kosztuje 95 EUR / 395 PLN i jest na 12 miesięcy. Więcej informacji na temat kursu można znaleźć tutaj: https://e-polish.eu/kurs-jezyka-polskiego-dla-dzieci-i-mlodziezy-poziom-a1

Czy już dzieci posiadają założone konta na naszej platformie? Każdy użytkownik w momencie rejestracji uzyskuje 14 dni bezpłatnej wersji demonstracyjnej (w tym między innymi demo do kursu online w wersji pełnej ''POLSKI krok po kroku Junior 1''). Jest to czas na sprawdzenie czy kurs jest przydatny dla ucznia. Zarejestrować się można tutaj https://e-polish.eu/login

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia Ryczkowska-Blasi - specjalista ds. obsługi klienta
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.