Forum e-polish.eu dla nauczycieli
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

dostęp do gier Junior I przez platformę

kaja
kaja
2020-04-02
08:58
dostęp do gier Junior I przez platformę
Szanowni Państwo,
kupiłam gry Junior, jednak w obecnej sytuacji chciałabym korzystać z nich on-line, a aby to zrobić muszę wpisać kod, którego w grach nie ma. Platforma wymaga kodu z zupełnie innej ksiażki, której nie mam w domu. :( co robć?

Kaja Żurawek
bsubczak
bsubczak
2020-04-02
12:20
Skontaktuję się z Panią mailowo.
Pozdrawiam,
Beata Subczak
admin
Andrzejek73
2020-04-06
09:15
Dzien dobry, kupilem dla moich dzieci we Francji wersje JUNIOR. Jak moge korzystac na on line?
Dziekuje za kontakt. Andrzej Teperek
sryczkowska
sryczkowska
2020-04-08
09:27
Panie André,

dziękuję za przesłaną wiadomość. Rozumiem, że zakupił Pan dla swoich dzieci książkę POLSKI krok po kroku junior? Jeśli tak, to jak najbardziej dzieci mogą korzystać już teraz z e-coursebook'a ''POLSKI krok po kroku junior 1'' dla dzieci i młodzieży. Kurs ten przeznaczony jest do samodzielnej nauki w domu lub jako pomoc podczas nauki języka polskiego z nauczycielem (lub rodzicem).

E-coursebook to elektroniczna wersja książki stworzona w formie kursu online. Przy każdym ćwiczeniu w książce podano numer pozwalający na odnalezienie go w wersji online. Daje to możliwość sprawdzenia odpowiedzi do niego, przetłumaczenia słów i wyrażeń w rozbudowanym słowniku multimedialnym oraz zapoznania się z komentarzem gramatycznym w kilku językach. Oprócz tego, e-coursebook posiada wiele funkcji, takich jak tłumaczenia poleceń, klucz odpowiedzi, możliwość odsłuchiwania nagrań, słownik multimedialny z tłumaczeniem słów i zwrotów, komentarze i tabele gramatyczne.

''POLSKI krok po kroku junior 1'' realizuje zagadnienia leksykalne i gramatyczne przewidziane dla poziomu A1. Kurs obejmuje 10 rozdziałów, z których każdy zawiera: cztery lekcje, część powtórzeniową i "PLUS dla ambitnych" z uzupełniającymi trudniejszymi materiałami. W zależności od ucznia nauka trwa od 60 do 80 godzin.

E-coursebook można otrzymać poprzez aktywowanie na platformie e-polish.eu kodu z książki " POLSKI krok po korku - junior 1 ". Kod dostępu do znajduje się w środku książki, przy płycie CD. Dostęp do e-coursebooka jest nielimitowany czasowo (czyli na zawsze dla danego ucznia).

Więcej informacji na temat podręcznika można znaleźć tutaj: https://e-polish.eu/sklep/polski_krok_po_kroku_junior_1 Na marginesie dodam, że oprócz podręcznika można także zakupić ''Zeszyt ćwiczeń junior 1'' https://e-polish.eu/sklep/zeszyt_cwiczen_junior_1 która na platformie daje bezterminowy dostęp do dodatkowych ćwiczeń (w wersji papierowej jest ok 300 ćwiczeń a na platformie dodatkowe 340, razem ponad 700 ćwiczeń łącznie po aktywacji kodu).

Domyślam się, że dzieci posługują się językiem francuskim na codzień dlatego ułatwieniem dla nich będą dodatkowe funkcje:
- panel studenta przetłumaczony na język francuski (należy wybrać daną wersję języka)
- niezbędne tłumaczenia w języku francuskim (np. w ćwiczeniu można kliknąć na słowo aby rozwinąć tłumaczenie w danym języku)
- słownik polsko-francuski w trzech opcjach (ogólny, tematyczny oraz do każdej lekcji z podręcznika) oraz możliwość wygenerowania plików pdf do wybranych słówek
- moduł powtórki słownictwa w języku francuskim

Reasumując, jeżeli zakupi/zakupił Pan nasze podręczniki z serii ''POLSKI krok po kroku'' to dzięki integracji książek z platformą e-learningową e-polish.eu student zawsze dostaje więcej korzyści (a także materiałów online).

Zaznaczę tylko, że w ofercie posiadamy także kurs online w wersji pełnej (rozszerzonej) ""POLSKI krok po kroku junior 1". Obejmuje on to wszystko co w e-coursbooku oraz dodatkowo dostęp do setek alternatywnych ćwiczeń i materiałów (które pozwolą uczniowi na głębszą powtórkę problematycznych zagadnień i szybszą naukę języka polskiego. Jest to opcja dodatkowo płatna. Dostęp do kursu kosztuje 95 EUR / 395 PLN i jest na 12 miesięcy. Więcej informacji na temat kursu można znaleźć tutaj: https://e-polish.eu/kurs-jezyka-polskiego-dla-dzieci-i-mlodziezy-poziom-a1

Czy już dzieci posiadają założone konta na naszej platformie? Każdy użytkownik w momencie rejestracji uzyskuje 14 dni bezpłatnej wersji demonstracyjnej (w tym między innymi demo do kursu online w wersji pełnej ''POLSKI krok po kroku Junior 1''). Jest to czas na sprawdzenie czy kurs jest przydatny dla ucznia. Zarejestrować się można tutaj https://e-polish.eu/login

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostaję do dyspozycji i proszę o kontakt mailowy.

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia Ryczkowska-Blasi - specjalista ds. obsługi klienta
sylwia.ryczkowska-blasi@glossa.pl
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.