Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Komunikacja z uczniem przy zamawianiu lekcji

afutera
afutera
2021-02-05
13:49
Komunikacja z uczniem przy zamawianiu lekcji
Mam pytanie, czy jest jakiś sposób, by sprawdzić, czy moja wiadomość wysłana przez platformę e-polish została przez ucznia odebrana?
Mam taką sytuację: dostałam powiadomienie o zamówieniu lekcji, więc wysłałam do zamawiającego wiadomość (po polsku i po angielsku) z prośbą o więcej informacji. Niestety, od dłuższego czasu nie mam odpowiedzi - nie dotarł też przelew od tej osoby. Jestem zaniepokojona, bo nie wiem, czy zrezygnowała ona z zamówienia czy może napotkała trudności techniczne.
maraa
maraa
2021-02-08
15:32
Spotkała mnie podobna sytuacja. Skontaktował się ze mną uczeń, wysłałam do niego odpowiedź, ale na platformie nigdzie nie można tej wiadomości znaleźć, ani potwierdzenia czy taka wiadomość została do ucznia dostarczona.
Już to zgłaszałam i zostałam poinformowana, że nasze wiadomości zostaja do uczniów wysyłane mailowo i że w przyszłości być może popracują nad udoskonaleniem tej funcji.

pozdrawiam
Marta
sryczkowska
2021-02-17
13:15
Witam,

informuję, iż dodany jest przycisk ''usuń terminy'' (w górnym prawym rogu) w folderze ''Lekcje'' w zakładce harmonogram.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
afutera
afutera
2021-02-17
13:40
Pani Sylwio, to w żaden sposób nie rozwiązuje problemu. Nadal nie wiem, czy i jakie trudności przy opłacaniu zamówienia napotkał mój potencjalny uczeń i nie mam możliwości wyjścia im naprzeciw.
sryczkowska
2021-02-19
12:12
Drogie Panie,

teraz zauważyłam, że moja poprzednia odpowiedź dotyczyła zupełne innego tematu (zadanego przez innego nauczyciela) i omyłkowo odpisałam w tym miejscu. Jeżeli chodzi o kontakt ze studentem to w międzyczasie dodaliśmy opcję automatycznej kopii wiadomości na maila do adresata. Zatem jeśli teraz lektor korzysta z formularza kontaktowego i wysyła wiadomość do studenta to powinien otrzymać na swojego maila kopię tej wiadomości.

Pozdrawiam,
Sylwia Ryczkowska-Blasi
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.