Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Student on-line

alekpodl
alekpodl
2021-10-26
21:19
Student on-line
Okazuje się, że udało mi się uzupełnić dane w profilu grupy. Widnieje tam też liczba przeprowadzonych z tą grupą godzin online i liczba godzin umówionych oraz termin najbliższej lekcji. Niestety, informacje te nie są zapisane w profilu studenta, który należy do tej grupy, ani na moim profilu nauczyciela. Dlaczego?
asokolowska
asokolowska
2021-10-27
09:40
Zaraz zbadam dlaczego info o umówionych i przeprowadzonych lekcjach nie wyświetla się w profilu studenta na koncie lektora. Powinny te informacje się wyświetlać. Pozdrawiam, Beata Subczak
asokolowska
asokolowska
2021-10-27
09:49
Na publicznym profil nauczyciela w bazie nauczycieli (https://e-polish.eu/lektorzy-jezyka-polskiego-nauczajacy-online) wyświetlają się tylko informacje o lekcjach przeprowadzonych, które zostąły wykupione przez studentów przez własnie tę bazę.
asokolowska
asokolowska
2021-10-27
10:07
Zbadałam sprawę i lekcja umowiona w harmonogramie z konkretnym studentem jest widoczna w profilu studenta na panelu lektora. Załączam screen. Liczba przpeorwadzonych lekcji u tego lektora z tym studentem: 1.
Polish lessons wg Elisabeth
Elisabeth
London (Wielka Brytania)

Gratuluję – świetnie zrealizowanego portalu! Bardzo podoba mi się sposób wprowadzania materiału i to wyłącznie przy użyciu języka polskiego. Na początku myślałam, że bez użycia angielskiego niczego się nie nauczę, ale to faktycznie działa! Oczywiście korzystam z komentarzy gramatycznych po angielsku, ale to raczej dla upewnienia się, czy wszystko dobrze rozumiem. Dialogów, nagrań oraz ćwiczeń opcjonalnych jest tak dużo, iż nie sposób czegoś nie zrozumieć.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.