Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Student on-line

alekpodl
alekpodl
2021-10-26
21:19
Student on-line
Okazuje się, że udało mi się uzupełnić dane w profilu grupy. Widnieje tam też liczba przeprowadzonych z tą grupą godzin online i liczba godzin umówionych oraz termin najbliższej lekcji. Niestety, informacje te nie są zapisane w profilu studenta, który należy do tej grupy, ani na moim profilu nauczyciela. Dlaczego?
asokolowska
asokolowska
2021-10-27
09:40
Zaraz zbadam dlaczego info o umówionych i przeprowadzonych lekcjach nie wyświetla się w profilu studenta na koncie lektora. Powinny te informacje się wyświetlać. Pozdrawiam, Beata Subczak
asokolowska
asokolowska
2021-10-27
09:49
Na publicznym profil nauczyciela w bazie nauczycieli (https://e-polish.eu/lektorzy-jezyka-polskiego-nauczajacy-online) wyświetlają się tylko informacje o lekcjach przeprowadzonych, które zostąły wykupione przez studentów przez własnie tę bazę.
asokolowska
asokolowska
2021-10-27
10:07
Zbadałam sprawę i lekcja umowiona w harmonogramie z konkretnym studentem jest widoczna w profilu studenta na panelu lektora. Załączam screen. Liczba przpeorwadzonych lekcji u tego lektora z tym studentem: 1.
Nauka polskiego Christian
Christian
Dresden (Niemcy)

Doskonały kurs do nauki języka polskiego. Jestem zaskoczony tak dużym bogactwem dostępnych ćwiczeń do każdego z poruszanych w kursie tematów. Dzięki temu nawet trudne tematy stają się jasne i moje umiejętności rozumienia i używania polskiego są na coraz wyższym poziomie.

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.