Forum e-polish.eu for teachers
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Testy / podręcznik nauczyciela

maraa
maraa
2023-06-29
13:58
Testy / podręcznik nauczyciela
Dzień dobry,
W podręczniku nauczyciela znajdują się testy, które chciałabym wykorzystać z moimi studentami online. Czy te testy dostepne są też w wersji pdf na platfornie? Poza tym w jaki sposób można odsłuchać audio do testu?
Pozdrawiam,
Marta
mgieniec
mgieniec
2023-06-30
07:10
Pani Marto,

Dziękujemy za wiadomość. Obecnie tylko “Podręcznik nauczyciela - junior 1” oferuje dostęp do testów na platformie w formacie PDF. Można je pobrać w folderze Biblioteka > Materiały do pobrania (https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania).

W tym miejscu może Pani również pobrać nagrania do testów z "Podręcznika nauczyciela" 1 i 2 (znajdują się one w pliku o nazwie "Testy 1-5", w folderze odpowiedniej książki) . Oczywiście dostęp do tych plików jest możliwy po aktywowaniu kodu z odpowiedniej książki – widzę, że na swoim koncie aktywowała już Pani kod z "Podręcznika nauczyciela 1", więc nagrania do testów z tej części może Pani pobrać w dowolnym momencie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
Satoshi w szkole języka polskiego
Satoshi
Nagasaki (Japonia)

Jestem zaskoczony możliwościami, jakie daje ten kurs. Uczyłem się przy pomocy programów komputerowych angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego i nie spodziewałbym się, iż powstanie program do nauki języka polskiego w wielu kwestiach przewyższający tamte programy. Choć uczę się dopiero od miesiąca jestem pewny, że wkrótce będę mówił po polsku!

more

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.