Forum e-polish.eu dla nauczycieli
Znajdź odpowiedzi na pytania związane z korzystaniem z e-polish.eu

Testy / podręcznik nauczyciela

maraa
maraa
2023-06-29
13:58
Testy / podręcznik nauczyciela
Dzień dobry,
W podręczniku nauczyciela znajdują się testy, które chciałabym wykorzystać z moimi studentami online. Czy te testy dostepne są też w wersji pdf na platfornie? Poza tym w jaki sposób można odsłuchać audio do testu?
Pozdrawiam,
Marta
mgieniec
mgieniec
2023-06-30
07:10
Pani Marto,

Dziękujemy za wiadomość. Obecnie tylko “Podręcznik nauczyciela - junior 1” oferuje dostęp do testów na platformie w formacie PDF. Można je pobrać w folderze Biblioteka > Materiały do pobrania (https://e-polish.eu/lektor/#biblioteka/do-pobrania).

W tym miejscu może Pani również pobrać nagrania do testów z "Podręcznika nauczyciela" 1 i 2 (znajdują się one w pliku o nazwie "Testy 1-5", w folderze odpowiedniej książki) . Oczywiście dostęp do tych plików jest możliwy po aktywowaniu kodu z odpowiedniej książki – widzę, że na swoim koncie aktywowała już Pani kod z "Podręcznika nauczyciela 1", więc nagrania do testów z tej części może Pani pobrać w dowolnym momencie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Gieniec
magdalena.gieniec@glossa.pl
opinia o kursie języka polskiego Ben
Ben
Huston (USA)

Zdecydowałem się uczyć polskiego przy pomocy e-polish.eu nie bez wątpliwości. Teraz jednak – po dwóch miesiącach nauki – przyznaję była to dobra decyzja. Mając ograniczony czas na naukę program ten daje mi pełną elastyczność. Polecam wszystkim zainteresowanym językiem polskim!

więcej

Masz pytania? Wypełnij formularz lub zadzwoń +48 12 352-12-09.