Викладачі польської мови як іноземної
Вибери викладача, з яким вивчатимеш польську мову

Explore the profiles of tutors who offer classes online. Check out their experience, teaching methods, and whether you like their personality. Compare the reviews that current students have given them.

Janusz Rudzki
Janusz Rudzki
Birmingham (Wielka Brytania)

Привіт, народ!
Якщо у вас виникли запитання, просто натисніть «Безкоштовний онлайн-урок», підпишіться безкоштовно за кілька секунд і все. Вам не потрібно вибирати конкретну дату чи час для нашого пробного уроку. Я зв’яжусь із вами якомога швидше.

Мене звуть Януш, мені 35 років.
Я вільно розмовляю польською, болгарською та англійською мовами. Я також розмовляю російською та українською - я не вільно володію, але можу поговорити.
Я викладаю мови в Інтернеті, і я готовий почати навчати вас, навіть якщо ви початківець.

Я пропоную :
- один безкоштовний урок (50 хвилин)
- 1 до 1 уроку (60 хвилин - 18 EUR), де я навчу вас усьому, що вам потрібно і чого ви хочете навчитися.
- домашнє завдання - тест на онлайн-платформі e-polish - після кожного уроку 1 до 1 (якщо у вас є час це зробити)

Щоб спробувати безкоштовний урок, просто натисніть 'Free online trial lesson', який знаходиться під моїм зображенням профілю у верхній частині цієї сторінки. Не потрібно вибирати конкретну дату чи час. Після бронювання я надішлю вам електронного листа, і ми зможемо обговорити, коли це найкраще для вас.

Чому я викладаю мови?

Моя мета - допомогти кожному прогресувати у своєму житті шляхом вивчення мови. Я вірю в усі види навчання для всіх видів людей, де б вони не були.
Як вчитель мені потрібно і хочу не тільки мотивувати своїх учнів, я хочу, щоб вони знали, як зберегти мотивацію протягом усього процесу навчання.
Мотивація. Це те, що вам потрібно, і це ви отримуєте від мене та моєї електронної книги.
Я буду не тільки вашим учителем мови; Я буду мотиватором вашого вивчення мови! І моя друга роль інколи буде важливішою, ніж перша.
Я написав електронну книгу під назвою "7 підказок, як вивчити іноземну мову", де описую, як можна вивчити іноземну мову таким чином, який буде приємним та ефективним водночас!
Я розробив свої поради з різних джерел. Я провів ретельне дослідження цієї теми, і все, що я вважаю важливим, є.
Деякі поради - з книжок, які я прочитав про те, як вчитися та як вчити мови. Деякі поради - із власного досвіду вивчення та викладання мов. Деякі з моїх студентів, яких я викладав в Інтернеті.
Щоб відчувати себе впевненіше у вивченні мови, дуже важливо знати більше про наші мізки. Тут ви знайдете корисну інформацію.
Усі описані там поради однаково важливі. Тим не менш, якщо ти не хочеш вільно говорити, то не треба слідувати за ними.
Якщо ваша мета - стати вільною, ви обов'язково повинні.

Коли ви зв’яжетеся зі мною, я надішлю вам БЕЗКОШТОВНУ копію своєї електронної книги.


Крім того, мене цікавлять давні цивілізації, ШІ, історія і я люблю рибалку.

free online trial lessonwięcej…
Malgorzata Kopysc
Malgorzata Kopysc
Birmingham (Wielka Brytania)

Привіт, хлопці!

Мене звати Малгожата, але ти можеш називати мене Госія.
Вам може здатися складно вимовити моє ім'я, але не турбуйтеся про це зараз. Я навчу вас, як це робити, на нашому першому безкоштовному уроці.

Коли ви обираєте вчителя, важливо знати, чи збираєтеся ви відчувати атмосферу. Люди вчаться найкращому у людей, які їм подобаються.
Я дуже спокійна людина, яка любить розмову та знайомства з новими людьми. Я також добре знаю польську мову та граматику, тому поєднання всіх цих речей робить мене хорошим викладачем (на думку моїх учнів).

Чому б вам не замовити у мене безкоштовний урок і не перевірити, чи вони мають рацію?

Я також дуже добре розмовляю англійською, розумію російську та українську мови, що допомагає почати навчати початківців.

Я можу почати навчати вас одразу, незалежно від вашого рівня польської мови.

Я пропоную :
- один безкоштовний урок (50 хвилин)
- 1 до 1 уроку (60 хвилин - 14 EUR), де я навчу вас усьому, що вам потрібно і чого ви хочете навчитися.
- домашнє завдання - тест на онлайн-платформі e-polish - після кожного уроку 1 до 1 (якщо у вас є час це зробити)

free online trial lessonwięcej…
Aleksandra Podleżańska
Aleksandra Podleżańska
Gdańsk (Polska)

Про мене
Як видно з прізвища (за батьком), я поляка, польська — моя рідна мова.
Вивчення іноземних мов стало моєю пристрастю сорок років тому, коли я приїхава до Німеччини. Я вивчава німецьку мову протягом п’яти місяців на суперінтенсивному курсі в Goethe-Institut у Мюнхені (25 годин на тиждень), який я закінчива у Mittelstufe II (B2). Потім він провіва десять місяців у Studienkolleg bei den wissenchaftlichen Hochschulen des Freistadt Bayern, потім у Державному університеті Людвіга Максиміліана в Мюнхені і закінчива лінгвістику та літературознавство, а також історію німецької та англійської літератури на філософських факультетах зі званням MAGISTER ARTIUM (M.A.) диплом.
Один семестр свого навчання в Англії я провіва, вивчаючи англійську мову на суперінтенсивних курсах в Оксфорд-Хаус-коледжі в Лондоні (30 годин на тиждень), починаючи з початкового рівня і закінчуючи рівнем 6 - Proficiance. Протягом шести років я також працювава у міжнародних структурах в Італії, спочатку закінчивши суперінтенсивні курси італійської мови в Università per Stranieri в Перуджі та Школі італійської та іноземної мови «Berlitz» у Римі, Італія. У Ватикані я також закінчива (на італійською мовою) дворічне вивчення теології та канонічного права в „Scuola Pratica di Teologia e Diritto per la Vita Consacrata presso la Congregazione gli Instituti di Vita Consacrata e le Società di Vita Apostolica”, Ватикано.
Вивчення іноземних мов також привернуло мою увагу до таємниць моєї рідної мови, тобто польської, тому під час навчання в університеті я брава участь у порівняльному мовознавстві та славістиці.
За багато років багатих контактів з колегами з університетів або роботи в міжнародних командах я мава багато можливостей викладати польську мову своїм друзям. Вони з подивом відзначили, що «диявол не такий страшний, яким його зображують!»
Я знаю, наскільки важливо в сучасному світі знати іноземні мови. Тому я охоче ділюся цим, чи то у своєму професійному житті, чи зі своїми друзями та знайомими.
«Ера пандемії коронавірусу» відкрила нам очі на нові можливості для зустрічей та спілкування, за допомогою сучасних технічних можливостей, таких як онлайн-зустрічі та навчання. Тому я радийа, що використаю їх, щоб дати можливість кожному вивчити красиву і дуже цікаву польську мову, яка не така складна, як прийнято вважати. Успіх залежить від методів навчання та вміння учня уважно слухати. Пригода з польською мовою може бути дуже цікавою, красивою та насиченою. Пам’ятайте, що мова, яку ми використовуємо, не з’явилася раптово і залишається незмінною, постійною. Кожна мова розвивається і значною мірою залежить від історії народу та обставин носіїв цієї мови. Це означає, що мова пов’язана з історією, культурою, філософією та досвідом певної нації... Будь ласка, скористайтеся можливістю вивчити польську зі мною.

więcej…

Хочеш дізнатися більше? Переглянь

Antonio w szkole języka polskiego
Antonio
Bruksela (Belgia)

Próbowałem uczyć się kilku języków online, ale szybko się zniechęcałem, bo albo kurs był za bardzo komunikacyjny, albo też za bardzo ‘tradycyjny’. Polskiego nie miałem możliwości uczyć się inaczej jak tylko online, więc bez przekonania, ale zarejestrowałem się na kurs na e-polish.eu. Ku mojemu zdziwieniu, tutaj po raz pierwszy spotykam się z kursem, gdzie metodzie komunikacyjnej towarzyszy rzetelny komentarz gramatyczny. Na początku kursu sięgałem do niego dość często, teraz przekonałem się że materiał jest tak fantastycznie przygotowany, iż jest to zbędne. Faktycznie uczę się teraz czysto komunikacyjnie!

Читай далі

Маєш питання? Заповни форму нижче або зателефонуй +48 12 352-12-09.